O NÁS

Našim klientom poskytujeme all inclusive servis. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli pri kúpe, prenájme či predaji vašej nehnuteľnosti. Vybaviť za vás všetko potrebné, je pre nás samozrejmosťou.

nájdeme vám perfektné bývanie

Ak hľadáte niekoho, kto Vám pomôže zorientovať sa vo svete nehnuteľností, tak sme to práve my. Náš team tvorí piliere našej a veríme, že aj vašej Regallie, ktorá patrí do celosvetovej siete realitných kancelárií RE/MAX. Nájdeme vám perfektné bývanie.

My Predávame, Vy profitujete

Nie sme len kolegovia, tvoríme jeden pracovný tím. Nepracujeme preto, že musíme. Naša práca nás baví a to občas aj sedem dní v týždni. Neustále pracujeme na vlastnom rozvoji, aby sme tak lepšie porozumeli tomu, čo práve potrebujete a hľadáte. Našim cieľom je ušiť vám ponuku na mieru.

ECO-FRIENDLY REALITNÁ KANCELÁRIA

Uvedomujeme si, že tak ako pomáhame  našim klientom, chceme pomáhať aj nášmu prostrediu a v konečnom dôsledku, aj našej planéte. Výnimočnosť a jedinečnosť neprináleží len našim klientom, ale aj  životnému prostrediu, a preto sa ekologický prístup stáva súčasťou našej stratégie a povedomia našich maklérov.

O NÁS

Realitná kancelária RE/MAX Regallia je súčasťou celosvetovej značky RE/MAX, ktorá si zakladá na overenom systéme, integrite, inováciách a v neposlednom rade na odborných skúsenostiach našich maklérov. V roku 2017 – 2018 – 2019 si obhájila svoje prvenstvo a dodnes sa pýši nálepkou Najdôveryhodnejšia značka v kategórii Realitné kancelárie.

Každá nehnuteľnosť, s ktorou na trh prichádzame, v sebe skrýva ducha, dýcha tajomstvom a predostiera možnosť klienta začať novú etapu svojho života. Naším cieľom nie je ponúknuť iba dom… ale dom, ktorý sa stane vašim domovom.  A preto ku každému klientovi nahliadame s rešpektom, empatiou a individuálnym prístupom. 

Reality pre nás nepredstavujú len prácu. Sú našou vášňou i záľubou, do ktorej vkladáme profesionalitu, čestnosť a jedinečnosť.  Prioritou sa pre nás stáva pohodlie klienta počas procesu predaja, a preto je korektnosť všetkých zmluvných vzťahov pod správou právneho poradcu.

Rovnako, ako sa zaujímame o pohodlie našich klientov, usilujeme sa tiež vytvoriť príjemnú pracovnú klímu našim maklérom a zmeniť pohľad a vnímanie realitného sveta, a to najmä naším každodenným prístupom ku všetkým zainteresovaným.

V neposlednom rade, sme realitnou kanceláriou, ktorá ekologické zmýšľanie a ekologický prístup, vnáša do svojich každodenných činností.

PROFESIONÁLNI MAKLÉRI

Jarmila Imreová

Certifikovaný partner predaja

Janka Pavlenková

Asistent kancelárie

Beáta Hasáková

Certifikovaný partner predaja

Ing. Peter Janči

Certifikovaný partner predaja

„Sme Tu Pre Vás, Plníme Vaše Sny.“

RE/MAX – Regallia